Najnowsze wiadomości o spółce

Planet Cash sprzedaje ubezpieczenia komunikacyjne.

Sieć bankomatów Planet Cash wspólnie z KioskPolis.pl wdrożyła innowacyjny projekt umożliwiający zakup ubezpieczeń w bankomatach.

Sieć bankomatów Planet Cash wspólnie z KioskPolis.pl wdrożyła innowacyjny projekt umożliwiający zakup ubezpieczeń w bankomatach.

To pierwsze tak innowacyjne przedsięwzięcie w Polsce. Przystąpiły do niego Benefia (marka należąca do Compensa TU VIG) i TU Europa. W kolejnych miesiącach zostanie ono rozszerzone o następne towarzystwa ubezpieczeniowe. W ramach projektu w bankomatach dostępne są 2 rodzaje ubezpieczeń: Podróżne dla wyjeżdżających za granicę oraz OC komunikacyjne.

Ubezpieczenie Podróżne dostępne jest w 1300 bankomatach Planet Cash zlokalizowanych na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem lotnisk oraz dworców kolejowych. 

Zakup takiego ubezpieczenia oferowanego przez Planet Cash oraz KioskPolis.pl jest bardzo prosty i szybki. Oferta ubezpieczenia podróżnego jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo, dodatkowo gwarantując szeroki zakres ubezpieczenia. Transakcji można dokonać w dowolnym czasie i miejscu, w którym znajduje się bankomat z dostępną funkcją. Po wybraniu odpowiedniej dla celu podróży opcji, otrzymujemy ofertę i możemy sfinalizować transakcję. Polisę opłacamy w bankomacie przy pomocy karty płatniczej lub kredytowej, bez żadnych dodatkowych opłat. 

Sprzedaż ubezpieczeń OC komunikacyjnego jest projektem pilotażowym i obejmuje 13 urządzeń Planet Cash. W najbliższym czasie planowane jest włączenie następnych 200 bankomatów sieci z taką usługą oraz rozszerzenie oferty o kolejne Towarzystwa Ubezpieczeń.